09146056895
ثبت نام در سایت

ثبت نام

فهرست مطالب

کارهایی که یک ادمین وب سایت دوست دارد انجام دهد اضافه کردن کدهایی به دلخواه خودشون به پنل وردپرس شون است. که کدها شامل تبلیغات , سئو , استایل های جدید HTML سفارشی و … می باشد.همچنین میتوانید از بهترین قالب های وردپرس خبری دیدن فرمایید.

 کدهای سفارشی به قالب وردپرس
نحوه اضافه کردن کدهای سفارشی به قالب وردپرس

بیشتر وبمسترها اشتباهاتی در این زمینه انجام می دهند که داخل پوسته کدها را قرار می دهند که کاملا اشتباه است. چون باید در یک بازه زمانی پوسته وب سایت را به روز کنند و یا قالب تخصصی جدیدشون رو روی سایت قرار دهند و نصب کنند. که با این کار تمام تنظیمات که در قالب انجام دادند از بین برود و دوباره تنظیماتی که قبلا انجام دادند به صورت دستی وارد کنید.

در این پست می توانید همراه ما باشید تا به شما کمک کنیم این مشکل خیلی ساده و با روشی آسان آن را حل کنید.

با افزونه Custom Code می توانید مشکلتان را حل کنیدبوسیله این افزونه خوب و پر قدرت می توانید کد های دل خواه خودتان را به ضورت اتوماتیک در سربرگ و پانوشت خود قرار بدهید و دیگر به صورت دستی انها رو وارد نکنید.

و بوسیله این افزونه شما می توانید کدهای خودتان را مثل تبلیغات بعد و قبل از پست های سایت قرار دهید . با اضافه کردن کدها داخل این افزونه بعد از به روز رسانی یا خود افزونه کدهای که اضافه کردید در دسترس می باشد.

افزودن آسان کدهای دلخواه به وردپرس

کار کردن با این افزونه خیلی اسان است با کلیک کردن روی Add new custom post و مثل انتشار مطلب ها کد مورد نظر وارد کنید و مکان نمایش کد در قسمت Code Position مشخص کنید. اگر دوست دارید کد های جاوا و استایل وارد کنید یادتون نره اون ها رو در تگ مخصوص خود وارد کنید.

بخوانید
آموزش تنظیمات نوشتن در وردپرس
افزونه کد در وردپرس
افزونه قرار دادن کد در وردپرس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *