09146056895
ثبت نام در سایت

ثبت نام

بهترین افزونه ها برای ساخت فروشگاه اینترنتی وردپرس

فروشگاه اینترنتی وردپرس

فهرست مطالب

وردپرس برای ساخت بسیاری از سایت ها از زیر آزمایشات مختلفی گذشته است یکی از این آزمایش ها استفاده از وردپرس برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی بوده است ساخنار اصلی وردپرس فاقد امکانات لازم برای یک فروشگاه اینترنتی می باشد. ولی در وردپرس واسه هر مشکلی افزونه است که قابلیت های مورد نیاز را بر طرف می کند. تا الان افزونه های متعددی برای تبدیل ورد پرس به فروشگاه اینترنتی ساخنه شده است که مورد پسند بسیاری از کاربران قرار گرفته است و کاربران را به سوی خود سوق داده اند .

[lwptoc]
فروشگاه اینترنتی وردپرس
بهترین افزونه ها برای ساخت فروشگاه اینترنتی وردپرس

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا ۵ افزونه مجبوب در این زمینه را به شما معرفی کنیم :

ووکامرس woocommerce

افزونه محبوب و رایگان با امکانات بسیار زیاد که میان کاربران ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. WooCommerce ووکامرس یک افزونه خوب و شیک برای مشتری ها و هم برای فروشندگان اینترنتی است ، قابلیت های کلیدی این افزونه می توان به کنترل دقیق روی موجودی ، سیستم تخفیف قدرتمند ، مدیریت سفارشات ، گزارش فروش ، فروش محصولات دانلودی و مجازی ، محیط کاربری مشتریان ، کنترل کامل حمل و نقل و مالیات اشاره نمود .

افزونه WP e-Commerce

اولین افزونه فروشگاه ساز وردپرس افزونه WP e-Commerce می باشد که با امکانات و توانایی زیادی عرضه شده است . WP e-Commerce نیز به صورت رایگان منتشر شده است و افزونه ای مورد نیاز ان را می توانید خریداری کنید . این افزونه کارآمد با قابلیت هایی نظیر سیستم منعطف کوپن و تخفیف ، حمل و نقل رایگان ، ابزارک های متنوع ، سیستم پرداخت تک صفحه ای ، هماهنگی با سایر سیستم های فروشگاه ساز و … یکی از انتخاب های مناسب در این زمینه محسوب می گردد .

بخوانید
وردپرس چیست و شروع کار با وردپرس

Jigoshop

این افزونه با منبع بزرگی از افزونه ها و پوسته های رایگان و پولی از جمله فروشگاه سازهای برتر وردپرس می باشد .ارائه دقیق گزارشات ، کدها و ابزارک های کوتاه فراوان ، پرداخت تک صفحه ای ، مدیریت موجودی کالاها ، برون بری یا درون ریزی محصولات ، نمایش محصولات مرتبط و بسیاری دیگر از قابلیت های افزونه رایگان Jigoshop محسوب می شوند .

eShop

نزدیک یک میلیون دانلود سند خوبی برای قدرت این افزونه شناخته می شود. نصب اسان و سریع با هماهنگی کامل بی مطلب ها پست ها و .. محیط کاربری مشتریان , گزینه های مختلف محصولات ، فروش محصولات دانلودی ، اطلاعات فروش ، نرخ مالیات ، نظارت بر موجودی انبار و … قابلیت های کلیدی افزونه رایگان eShop محسوب می شوند .

Easy Digital Downloads

اگر فروشگاهی راه اندازی کردید که مختص فروش کالای مجازی و دانلود می باشد. می توانید از افزونه Easy Digital Downloads استفاده کنید. شما می توانید با این افزونه قدرتمند نسبت به فروش اقلامی مانند کارت شارژ ، جزوات و کتاب های الکترونیکی ، مقالات و … اقدام کنید . قابلیت های کلیدی این افزونه عبارت اند از : کدهای تخفیف ، گزارش فروش ، تاریخچه خرید کاربران ، ذخیره مشخصات دانلود ، درگاه های پرداخت فراوان و …بیش از ۲۰۰ افزونه جانبی برای Easy Digital Downloads ساخته شده است که قابلیت های بیشتری را به این افزونه جالب اضافه می کند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *