09146056895
ثبت نام در سایت

ثبت نام

فهرست مطالب

تنظیمات نوشتن در وردپرس کنترل کار نوشتن و گزینه هایی برای سفارشی سازی سایت وردپرس را فراهم می کند. تنظیماتی مانند دسته بندی پیشفرض نوشته های در وردپرس و یا نوع ورود کاربران به سایت رو در این صفحه میتونید تنظیم کنید.(میتوانید به منبع خرید قالب وردپرس هم سر بزنید …)

تنظیمات نوشتن در وردپرس
آموزش تنظیمات نوشتن در وردپرس

مراحل زیر را برای دسترسی به تنظیمات نوشتن در وردپرس دنبال کنید :

مرحله (۱) – برای ورود به تنظیمات نوشتن در وردپرس، به تنظیمات –> نوشتن بروید.

گام (۲) – صفحه تنظیمات نوشتن به صورت زیر نمایش داده می شود.

آموزش تنظیمات نوشتن در وردپرس

در زیر جزئیات مربوط به فیلدها در صفحه نمایش توضیح داده می شود.

ساختار – این فیلد دو گزینه زیر را برای تجربه بهتر کاربر تعریف می کند.

گزینه اول : تبدیل شکلک ها مانند 🙂 و 😛 به گرافیک روی صفحه نمایش شکلک های مبتنی بر متن را به شکلک های مبتنی بر گرافیک تبدیل می کند.

گزینه دوم : وردپرس باید XHTML تودرتوی نادرست خود را به صورت خودکار درست کند. این گزینه XHTML های سایت را تصحیح می کند.به این گزینه دست نزنید

دسته بندی پیشفرض نوشته ها – این دسته بندی پیشفرض نوشته های را انتخاب میکند یعنی هر نوشته ای که دسته بندی نداشته باشد به صورت خودکار این دسته بندی انتخاب شود.

ساختار پیشفرض نوشته – این قالب نوشته را انتخاب میکند تا فرمت پست را برای ارسال به یک پست اعمال کند یا سبک های مختلفی برای انواع مختلف پست ها ایجاد کند.

ارسال از طریق ایمیل – این گزینه از آدرس ایمیل برای ایجاد پست ها و ارسال پست ها در وبلاگ خود از طریق ایمیل استفاده می کند. برای استفاده از این، شما باید یک حساب ایمیل مخفی با یک دسترسی POP3 تنظیم کنید و هر پست الکترونیکی دریافت شده در این آدرس ارسال شود.

بخوانید
آموزش صفحه مدیریت یا داشبورد وردپرس

سرویس دهنده ایمیل – این اجازه می دهد تا خواندن ایمیل های ارسال شده به وردپرس و ذخیره آنها برای بازیابی. برای این، شما نیاز به سرور پست الکترونیکی سازگار با POP3 دارید و باید آدرس URI مانند mail.example.com را داشته باشید که باید اینجا وارد کنید.

شناسه ورود -در این قسمت باید اطلاعات میل سرور خود را بهمراه پورت وارد کنید.

رمز عبور – تنظیم رمز عبور برای آدرس ایمیل فوق که وارد کرده اید.

دسته بندی پیشفرض برای فرستادن با ایمیل – در این قسمت میتوانید دسته بندی پیشفرض نوشته هایی را که با ایمیل ارسال میکنید مشخص کنید.

آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت – هنگامی که یک مطلب جدید منتشر می کنید، وردپرس به طور خودکار سرویس های به روز رسانی سایت را در کادر نشان می دهد.

مرحله (۳) – پس از پر کردن تمام اطلاعات فوق، بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید تا اطلاعات شما ذخیره شود.

موفق باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *